Dbamy o nasze sądeckie pszczoły

Fundacja Nowa Galicja zaprasza do udziału w projekcie "Dbamy o nasze sądeckie pszczoły " 

Celem projektu jest ochrona różnorodności biologicznej pszczół miododajnych oraz edukacja ekologiczna dzieci w zakresie ochrony biologicznej, ekologii i znaczenia owadów zapylających poprzez

zakup rodzin pszczelich oraz organizację warsztatów ekologicznych.

 

W związku z tym, zapraszamy do udziału Szkoły i Przedszkola z obszaru Powiatu Nowosądeckiego i Miasta Nowego Sącza na warsztaty ekologiczno-pszczelarskie w Pasiece "Pszczeli Raj" w Piątkowej.

Czytaj więcej

Komputer bliżej nas

Gmina Łukowica oraz fundacja EUROPA+ informują o wspólnej realizacji mikrograntu „Komputer bliżej nas”:

zapraszamy mieszkańców/-nki gminy Łukowica, którzy/-re ukończyli/-ły 25. rok życia, a w szczególności: osoby z niepełnosprawnością, osoby w wieku 50+ nie posiadające kompetencji cyfrowych lub chcące rozwijać posiadane kompetencje cyfrowe do udziału w bezpłatnych szkoleniach komputerowych w siedmiu modułach tematycznych (do wyboru jeden):

Czytaj więcej

Nowa Era Komputera

Gmina Kamienica oraz fundacja EUROPA+ informują o wspólnej realizacji mikrograntu „Nowa Era Komputera”:

zapraszamy mieszkańców/-nki gminy Kamienica, którzy/-re ukończyli/-ły 25. rok życia, a w szczególności osoby z niepełnosprawnością, osoby w wieku 50+ nie posiadające kompetencji cyfrowych lub chcące rozwijać posiadane kompetencje cyfrowe do udziału w bezpłatnych szkoleniach komputerowych w siedmiu modułach tematycznych (do wyboru jeden):

Czytaj więcej